Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w wynikach?

Rozmowy na dowolny temat.
Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w wynikach?

#1 Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory kłopot z moją stroną WWW. Od pewnego czasu systematycznie spada w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona działa bez przerwy od wielu lat w Internecie. Rzecz jasna raz na parę lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Kiedyś na hasło dentysta Radom była na początku wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za pół roku będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co mogę zrobić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie będę ukrywał, że wraz z gorszymi pozycjami, topnieje również ilość pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?

#2 Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na twoje pytanie jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i przekazywały znaczną moc domenie. Dlatego dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety dentystyczne pozyskują linki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz także próbować samodzielnie promować swoją stronę, ale tu trzeba mieć dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości