Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Rozmowy na dowolny temat.
Wiadomość
Autor
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

#1 Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam nietypowy problem z pozycjonowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony bez przerwy tworze odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania linków nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla pozostałych fraz nie mam tego rodzaju problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

#2 Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Cześć. Dobrze, że podałeś adres strony i interesującą cię frazę. Będzie prościej coś poradzić. Po pierwsze tworzysz odnośniki do domeny, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje domeny mogą również skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia usunięte odnośniki, a raz nie. Jak pragniesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na tworzeniu bardziej stabilnych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Dlatego tego rodzaju odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni też tworzyć sporą liczbę odnośników, co powoduje nieustanne przetasowania w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości