Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

Rozmowy na dowolny temat.
Wiadomość
Autor
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

#1 Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Witam. Ostatnio wielokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, jakkolwiek także oraz poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest kolosalna, lecz zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają sporo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Mimo to wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Może, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały uczestnictwo w przeróżnych kursach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

#2 Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:08

Hej. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeśli to nic istotnego oraz przydatnego pewno poniekąd szkoda Twojego czasu. Jednak większa część kursów jest niezwykle ważna oraz korzystna. Z doświadczenia wiem, że takie nowe umiejętności rozszerzają horyzonty oraz pomagają znaleźć lepszą pracę czy też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bowiem jeśli koszt szkolenia nie jest wielki to może warto spróbować i posiadać oryginalne doświadczenia i umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom oraz szczerze polecam.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości