Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

Rozmowy na dowolny temat.
Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

#1 Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, szukam sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Dzwoniłem do kilku, natomiast ceny są astronomiczne. Od 200 do 320 złotych za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak zapytałem się skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

#2 Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia do kogo dzwoniłeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od klienta. 300 zł za przeczyszczenie przewodu kominowego to absurd. Ile kominiarzowi to zajmie? W moim domu jak przeczyszcza dwa przewody kominowe i wypisuje protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Życzy sobie za to 150 zł. Jak nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zerknij na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=58 - na pewno znajdziesz dobrego specjalistę. Ja przeważnie w taki sposób szukam ludzi do różnych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu internetowego. Rzecz jasna zawsze przed wyborem przeczytam opinię o wybranych wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości