Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Rozmowy na dowolny temat.
Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

#1 Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które mimo niewielkich rozmiarów dają genialne efekty! Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia przyszłości. Tak, więc w swojej łazience warto mieć lustro na wymiar LED? Projektując łazienkę powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, należą do nich kolorystyka, płytki, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać doskonałe odbicie naszej twarzy. Duża grupa łazienek nie posiada okien, tak więc światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie to za mało, tak więc najczęściej kupuje się lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z integrowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są po pierwsze bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Kluczowe jest, aby kupić lustro na wymiar dobrej marki, aby oświetlenie nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla pań - znacząco ułatwi przygotowanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się doskonale prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej ciekawe rozwiązanie! Jest doskonałym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod ukarzą one efekt doskonałej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D stanowczo odbiega wyglądem od tradycyjnych zwierciadeł. Kupując taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Witajcie, przeprowadzam teraz remont swoich czterech kątów w starej płycie. Bardzo podobają mi się takiego typu rozwiązania jak na tych obrazkach. Mam tylko obawy, czy nie są to za odważne pomysły do mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Jak sądzicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może wybrać bardziej zachowawcze rozwiązania do swojego mieszkania? Może macie jakieś podobne ciekawe zdjęcia. Chętnie na nie zerknę.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Efektowne lustra na specjalny wymiar do domu

#2 Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:16

Witaj, ja sądzę iż we własnym mieszkaniu musimy czuć się swojsko. Jak masz ochotę na tego typu wykończenia to powinieneś je mieć w domu. Twoje mieszkanie to twoje zasady. Nie warto rozważać czy przypadnie to do gustu znajomych. Ty w tych pokojach jesteś codziennie, nie oni. Więc śmiało remontuj mieszkanie w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

#3 Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:24

Podobnie uważam jak przedmówca. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie dbam o opinię innych ludzi. Ja mam się swobodnie czuć u siebie a nie znajomi. Oczywiście nie jestem zwolennikiem kiczu, lecz to co wrzuciłeś na forum jest bardzo fajne i będzie pasowało do każdego mieszkania.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość