Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Rozmowy na dowolny temat.
Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

#1 Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od pewnego czasu zajmuje się promocją swojej witryny WWW, niestety nie jestem wstanie wejść do pierwszej 10 rezultatów wyszukiwań. Tworzę nieustannie odnośniki do promowanej strony WWW. Każdego dnia około dwudziestu sztuk. Staram się także udzielać na stronach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi rezultatów i od paru tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, iż posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o jakieś wskazówki.
Podnośniki pacjenta transportowe to większy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby przewożonej. Podnośniki pacjenta, które posiada w swojej ofercie nasza wypożyczalnia ułatwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta służą do nieuciążliwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, urządzenie może przemieszczać się bez konieczności ciągłego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie wysokiej jakości podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/22/czy-mozna-wydrukowac-okreslone-modele-anatomiczne-w-pokoju-na-drukarce-3d.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Częste przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego gwarantuje pacjentowi znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i osobie opiekującej się pacjentem. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

#2 Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Cześć. Fajnie, że dałeś odnośnik do strony. Dzięki temu, można zrobić analizę sposobu linkowania oraz przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak aktualnych treści. Również przydałoby się stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Strony, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i moc takiego linka jest bliska 0. Stąd posiadasz takie kłopoty z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo dodać link do strony. Wówczas kilka takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz tworzysz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości