Jak inne firmy to robią?

Rozmowy na dowolny temat.
Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak inne firmy to robią?

#1 Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, posiadam firmę która zajmuje się montażem anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast irytuje mnie rzecz - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu witryny WWW, ale wiele ludzi mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. A tworzenie sztucznych odnośników może zaszkodzić stronie WWW. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najlepszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Ale nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

#2 Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest najlepszym miejscem do zdobywania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość agencji SEO pozyskuje wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli inne strony posiadają ich setki. Dlatego powinieneś zacząć ich pozyskiwać o wiele więcej. Jest wiele serwisów gdzie możesz dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości